הלקוחות מספרים

"החברה מספקת לי שירותי כתיבת תוכן בשנה האחרונה ברמה הגבוהה ביותר. מקצועיים, מדויקים ואף פעם לא מתעכבים עם עבודות. פשוט תענוג לעבוד איתם, ממליץ לכולם!"

עומרי נאור | מנכ"ל דיגיטלו

הייתי הססנית לפני שהחלפתי בין הסוכנות הישנה שהייתי נעזרת בה ל-"אורי פתרונות דיגיטליים" אבל אחרי שהתחלתי לעבוד איתם הבנתי מה זו רמה גבוהה באמת! חברי הצוות מהממים ומקצוענים כדאי לכם לעבוד איתם!"

נופר בבייב | מנכ"לית רנקום קריאייטיב בע"מ

"שמוצאים סוכונות כמו "אורי פתרונות דיגיטליים" להישען עליה, הדרך בעולם הדיגיטל סלולה להצלחה. פשוט אין לי מילים! כל פעם מחדש אני מופתעת מרמת העבודה, בין אם זה אתרים שאני נעזרת בהם או קידום אורגני והכל ממיר! מושלם!"

שירה ביסמוט | מנכ"לית ניו מדיה

"לעבוד עם "אורי פתרונות דיגיטליים" הייתה בין ההחלטות העסקיות הטובות ביותר שלקחתי, לא רק שמ-0 אורי יצר עבורי אתר דגל יוצא דופן, הוא גם נתן לי מידע חיוני לי, כבעל עסק, על עולם השיווק והתנהגות צרכן. אורי איש יקר ממליץ בחום לעבוד איתו!"

גיל מנצור | עורך דין נזיקין

*לחצו על החץ להמשך

או, המשיכו לגלול והכירו אותנו יותר טוב!

*לחצו על החץ להמשך

נעים מאוד אני אורי!

 אומנות השכנוע היא הפאשן שלי והבנת טבע האדם היא התעלומה שמעסיקה אותי הכי הרבה. השילוב של שניהם הובילו אותי להקים את "אורי פתרונות דיגיטליים" חברה המתמחה במתן פתרונות דיגיטליים מכל הסוגים על מנת להבטיח נכס דיגיטלי איכותי בעל אופי ייחודי בשוק!

אני זוכר את עצמי בגיל 14 מולחם אל מסך המחשב ובשקיקה חוקר את המסדרונות הרחוקים ביותר של הרשת בנסיון להבין מדוע האדם פועל כפי שהוא פועל, מבלי לדעת שבעתיד הלא כל כך רחוק כלים אלו יתרמו לי להקים את החברה שלי ולספק ללקוחותי שירות מקיף ומדויק.

בדרכי לנקודת הזמן הנוכחית הספקתי להיות מעורה בעולם העסקים. מגיל 16 הייתי קרוב למקבלי ההחלטות של עסק עצמאי ולמדתי איך עסקים עובדים. מהתנהלות אל מול לקוח דרך תפעול פיזי של נכס ועד להגדלת המחזורים ותהליכי התרחבות נכונים. בגיל 21 מצאתי את עצמי חזק בעולם המכירות מגלה את אהבתי לאומנות השכנוע, מחדד את לשוני ולומד את הענף בכמיהה. שוב, מבלי לדעת שכל הכלים שאני רוכש בדרך יתרמו לי וללקוחותי!

לאחר 3 שנים תובעניות שבהם הספקתי לנהלי צוותי מכירה האחראיים על הכנסות של מיליוני שקלים בשנה הבנתי שאני יכול לרדוף אחרי החלומות שלי בראש שקט, ביצעתי הסבת מקצוע והפכתי למשווק דיגיטלי שלנגד עיניי עומדת המטרה, ליצור סטנדרט חדש בשוק הדיגיטל הישראלי ולהתחרות ראש בראש עם ענקי התעשייה העולמית!  

יש לקוחות מתפשרים.

ויש לקוחות שמקבלים שירות לא מתפשר!

הפרוייקטים המובילים שלנו

האני מאמין של החברה

"אם יהיו לי שמונה שעות לחטוב עץ, אשקיע שש שעות בלהשחיז את הגרזן" כך אמר אברהם לינקולן, אחד מהדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה וכך גם אנו מאמינים. אנו דוגלים בעבודות מחקר מדוייקות והבנה מקדימה של ענף העסק שלכם, הכל כדי להבטיח הצלחה כבירה ונכס דיגיטלי מדוייק ללקוחותינו!

אנו ב-"אורי פתרונות דיגיטליים" פועלים שונה מהשוק הישראלי. בעוד שבארץ מוכרים בשיטת ה"Low cost" ומוזילים עלויות על חשבון איכות הנכס, אנו פועלים על פי האמירה "Quality over Quantity" ויוצרים ללקוחותינו נכסים שינצחו את מבחן הזמן היספקו גאווה ומקור שוטף של לקוחות משלמים! 

אנו מתאימים לכל עסק אשר לוקח עצמו ברצינות ומבין שהפרטים הקטנים חשובים. אם אתם מחזיקים בהבנה שאיכות מוכרת את עצמה, משחקים את המשחק הארוך ורוצים ליצור עסק איתן שיעמוד את מבחן הזמן, צרו איתנו קשר, ויחדיו נבנה מעצמה דיגיטלית!

דילוג לתוכן