בחרתם ללמוד את העקרונות שיעזרו לכם ליצור אפיק הכנסה חדש ורווחי בחירה נבונה!
המידע שאתם עומדים להיחשף אליו הוא מידע שגדולי התעשייה דוגלים בו, מידע השווה מיליונים.
אם תיישמו אותו נכון לצרכים שלכם אתם תראו איך תתקרבו צעד ענק לאפיק דיגיטלי עסקי שיכפיל ואף ישלש אתת הרווחים שלכם!

אורי פתרונות דיגיטליים הכינו עבורכם הפתעה נוספת שתקח את הידע שלכם צעד אחד קדימה ותחשוף אותכם למידע קונקרטי, תעשייתי, שמפרק לגורמים את הדרך שלכם צעד אחר צעד אל עבר מכונת לידים משומנת.

אז הכינו כוס הקפה, סדרו את הכרית לגב וצאו לדרך!

#1 בניית מודל עסקי המותאם לדיגיטלי:

הרבה יזמים ובעלי עסקים ניגשים לעולם הדיגיטלי ברצון להתברג ולהרוויח אך הם אינם חמושים במודל עסקי המותאם לדיגיטל. בעיניהם, אם בעולם האמיתי המודל רווחי אז כך גם בעולם הדיגיטל אך התנהגות הגולש שונה משמעותית מהתנהגות הצרכן ולכן על המודל העסקי להשתנות.

אימן גאדז’י, יזם ואיש עסקים, התחיל את דרכו בעולם העסקים בגיל 15 בלבד והיה מחלוצי תעשיית הדיגיטל. הוא מהר מאוד הבין שעליו לפעול על פי מודל עסקי רווחי וידוע מראש. אימן ניצל את התפתחות מערכות הפרסום של פייסבוק והקים חברה לשיווק המתמקדת אך ורק בפרסומות. אימן העסיק ספקים ממדינות שונות במחירים הנעים בין 600$-1000$ ומכר את שירותיהם ללקוחות במחירים הנעים בין 5000$-10,000$ בחודש.

כיום אימן, בן 23, שווה 33,000,000$ הכל הודות למודל עסקי המותאם לאפיקי הדיגיטל השונים הקיימים.

אבל איך נמצא מה המודל העסקי הנכון עבורנו?

בעת בחירת מודל עסקי דיגיטלי עלינו להתייחס ל-6 משתנים:

על פיהם עליכם לבחון את השירות/המוצר שאתם רוצים לספק ללקוחותיכם.

לדוגמא: עו”ד שרוצה להציע את שירותיו באתר הבית שלו ורוצה להרוויח רווח יחסי של 50%.

לאחר מכן עליכם לחשב את ההוצאות החודשיות שלכם ביחס לאפיק ההכנסה הדיגיטלי.

בהמשך לדוגמא:

כלומר:

כדי לעמוד ברווח יחסי של 70% מאפיק ההכנסה הדיגיטלי שלנו עלינו לבצע ממוצע של מחזור עסקאות חודשי בשווי של 50,400₪ ונחיל להרוויח אחרי חודשיים שנכסה את ההשקעה הראשונית.
בהינתן העובדה שעורך דין מרוויח בין 5000₪-15000₪ פר עסקה על אפיק ההכנסה הדיגיטלי שלו לייצר בין עסקה 4 ל-10 בלבד.

חשוב לזכור!

כל החישוב המוצג לפניכם מתחשב אך ורק בהוצאות כנגד ההכנסות שאפיק דיגיטלי נדרש. כמו שאתם רואים שכירות, אישורי עבודה, פרסום קלאסי ועוד מגוון משתנים אינם כלולים בדוגמא הספציפית הזאת.
כלומר רק מאפיק ההכנסה הדיגיטלי עורך הדין היה מרוויח 35,300₪!

#2 בניית קהל יעד מדויק:

כאשר פונים ללקוח פוטנציאלי בשיווק עלינו להבין איך להצית בו רגש ולגרום לו להרגיש עם חושיו את המוצר/השירות שאנו משווקים אפילו שהוא אינו מגיע למגע ישיר איתו.
כדי לעשות זאת, אנו צריכים להבין איזה שפה תהיה הכי מדויקת עבור קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלנו.
עיקרון זה הוא עקרון מפתח מכיוון שאם איננו יודעים מי קהל היעד שלנו אנו יורים חיצים באפלה ,דוברים שפה זרה למשתמש הפוטנציאלי שלנו.

קחו לדוגמא את נייקי, קהל היעד של נייקי הם ספורטאים, בין הגילאים 15-40 נשים וגברים. הודות למיקוד זה נייקי משיקה מוצרים מדוייקים מתאימים כמו כפפה לקהל היעד שלה ובכך היא גורפת למעלה מ-18 מיליארד דולר בשנה!

כדי לבנות קהל יעד מדויק עלינו לבנות פרסונה ולהבין את הפקטים הבאים:

מבנה הפרסונה:

ברגע שנבנה את הפרסונה על פי הדוגמא, וניתן לה פרופייל מדויק ככל האפשר, נדע בדיוק לאיזה קהל יעד אנו נדבר וכך נדייק את המסר השיווקי שלנו דבר היהפוך את אפיק ההכנסה הדיגטלי שלנו לרווחי במיוחד!

נעים מאוד, אנחנו אורי פתרונות דיגיטליים!

אנו מתמחים במתן פתרונות דיגיטליים מכל הסוגים על מנת להבטיח נכס דיגיטלי איכותי ורווחי בעל אופי ייחודי בשוק!

אנו מספקים:

רוצים לדעת עוד?

רוצים יותר מעקרונות?

הורידו את המדריך המלא, שילווה אותכם צעד אחר צעד וצרו אפיק הכנסה חדש ורווחי עוד היום!

המדריך כולל:

1120₪

480₪ בלבד!

#3 ניסוי וטעייה

כשבונים אפיק הכנסה רווחי קיימים עשרות משתנים. מצב השוק ביחס למוצר/השירות שלכם, דיוק קהל היעד שלכם,דיוק השפה השיווקית, דיוק השפה העיצובית, כמות התחרות ואיכותה והרשימה ממשיכה וממשיכה.
כדי להצליח לייצר אפיק הכנסה איכותי שינצח את מבחן הזמן ויניב רווחים יפים עלינו לדגול בשיטת ניסוי וטעייה.

כשאילון מאסק הקים את חברת החלל “SpaceX” מטרות הייתה פשוטה, להיות החברה הראשונה שמטיסה טיסות מסחריות לירח. ההבדל הענק בין אילון מאסק לחברת החלל הממשלתיות הוא עקרון ניסוי וטעייה.
החברות הממשלתיות מעסיקות מאות מדענים שמחשבים כל פרט ולו הכי קטן על הנייר הכל בכדי להצליח לבצע שיגור מוצלח תוך צמצום מקסימלי של הפסדים. אך כמות המדענים שהחברות הממשלתיות מעסיקות אינה קיימת בשוק ולכן אילון וחברת “SpaceX” היו צריכים לנקוט בגישה שונה.
ולכן מה שהם עשו זה פשוט, הם מטיסים כמויות אדירה של חלליות לחלל, “SpaceX” הטיסו 217 חלליות מחוץ לאטמוספרה והם צפויים להנחית את החללית הראשונה שלהם ב- 2025 אם הכל ילך לפי התוכניות.

תנו לי להרגיע אותכם, להקים אפיק הכנסה רווחי היא משימה פשוטה בהרבה באשר להטיס חללית לירח, אך שני התהליכים זהים בזה שההסתברויות הם אין סופיות ולכן, כל מה שעליכם זה לנסות, לטעות, ללמוד, לנסות, ולטעות, ללמוד עד שתצליחו לייצר אפיק הכנסה רווחי!

#4 עקרון הגומלין

עקרון הגומלין טוען שכאשר אתם נותנים מבלי לקבל תמורה, אתם יוצרים תחושת חייבות אצל הצד המקבל ובעזרת רצון טוב אתם יוצרים קהילה שמכירה את שמכם. בכך שיצרתם מחויבות מצד הקהילה כשתשיקו מוצר/שירות הם יהיה הראשונים לרכוש.

עקרון זה פועל על פי טבעו הקדום של האדם וחוקרים מאמינים שבזכותו התפתחה סחר החליפין וכך גם האנושות.

אלכס הרמוזי, בעלים של Acquisition.com הרוויח את הונו שבשיאו הוא עומד על 100,000,000$ הכל הודות לעקרון הגומלין. Acquisition.com היא חברת השקעות המחפשת עסקים בין 5,000,000$ ל 15,000,000$ מחזור שנתי כדי להשקיע בהם . כדי למצוא אותם אלכס פתח בקמפיין אדיר לחדירה לתודעה וכיום תוך חצי שנה בלבד הוא מחזיק ב52,000,000 עוקבים ברשתות החברתיות. אלכס השיג כמות אדירה של עוקבים הכל הודות לעובדה שהוא עוזר ליזמים ובעלי העסקים להגיע ל 5,000,000 דולר הראשונים בחינם ובכך יצר רצון טוב. 

חוץ מרצון טוב עקרון הגומלי מוכיח לשוק שאתם הבחירה הטובה ביותר מבין כל המתחרים. כאשר אתם חולקים ללא תמורה אתם יוצרים אפקט כפול. אתם חושפים את הידע שלכם לקהל היעד דבר המעיד על היותכם אוטוריטות בתחום ואתם מעל את המוניטין של המותג שלכם, הרי אתם מחלקים ללא תמורה, דבר המעיד שיש לכם מספיק משאבים והרבה לקוחות משלמים.

צרו מערכת שבה קהל הלקוחות שלכם לומד להכיר אותכם, שאתם מספקים לו מידע חיוני להצלחתו והציגו בפניו שאתם אוטוריטות בתחומכם. הלקוח הפוטנציאלי יבין שאם הוא רוצה להרוויח, עליו לעשות עסקים עם המותג החזק ביותר בתחום שלא השאיר לו ספק שהוא המותג שיקח אותו הכי גבוה שיש!

בחרתם להעמיק וללמוד את העקרונות החשובים ביותר בעת הקמת אפיק הכנסה דיגיטלי רווחי, ישר כוח, אתם צעד אחד לפני המתחרים!
אם הגעתם עד לכאן סימן שאתם רציניים ואתם מוכנים להרוויח מהרשת ובגדול.
אבל אל תעצרו כאן…
קיימת בפנייכם האפשרות לקחת את הידע שלכם צעד אחד קדימה הכל בעזרת המדריך: “אפיק הכנסה רווחי מא’-ת”.
במדריך תקבלו את רשימת הצעדים המלאה שעליכם לבצע כדי להקים אפיק הכנסה רווחי באינטרנט והכל ב- 480₪ בלבד!
הורידו את המדריך וקחו צעד כי מגיע לכם להרוויח מהאינטרנט והרבה!

נ.ב
אם אתם עצלנים אתם תמיד יכולים להרים אלינו צלצול או לשלוח לנו וואטסאפ, זה בחינם!

דילוג לתוכן